Zapraszamy na nową stronę internetową Wejdź

NAPRAWA - REGENERACJA
PRZEKŁADNI KIEROWNICZYCH, MAGLOWNIC.

(wycieki, luzy stuki, brak wspomagania)
Sprzedaż hurtowa i detaliczna uszczelniaczy.

81-061 Gdynia, ul. Hutnicza 36B

Regeneracja maglownic Warszawa

Warszawa posiada oddział przekładni.com, doświadczoneji profesjonalnej firmy zajmującej nie tylko naprawa przeklkadni, ale też regeneracją ijej części .Skupiająć się na najwazniejszym zelementów układu , maglownicy można przypuszczać iż naprawa będzie wymagała niezwykłej dokładności.To fakt. Juz samo ułożenie przekładni ślimakowej powoduje naprawa musi być pracyzyjna.

Regeneracja jest to zabieg polegający na mechanicznym lub chemicznym przy zastosowaniu odpowiednich preparatów uzupełnienia braków w tak zwanym pasowaniu elementów.

Maglownica to potoczne określenie zębatkowej części układu kierowniczego, która przenosi ruch kierownicy na ruch mechanizmu zwrotniczego i w rezultacie skręt kół. Zamienia ona ruch obrotowy na ruch postępowy. Jest z powodzeniem stosowana w większości współczesnych samochodów. Pojawienie się niedomagania w układzie kierowniczym powoduje podjęcie trudnego tematu. Czy dać nowe części czy zregenerowane. Tu pojawił się dylemat, który wariant naprawy wybrać. Niestety, wymiana maglownicy na nową jest zazwyczaj bardzo droga. Natomiast koszt regeneracji waha się w granicach 500­1000zł, Nowa maglownica do np. BMW to koszt średnio 1800zł.Regeneracja maglownicy, niestety, nie zawsze oznacza to samo. Wiele jest warsztatów, które żerując na niewiedzy klientów, przeprowadzają jedynie wymianę uszczelniaczy.

Klient jest oszukany i ryzykuje nieraz życiem na drodze. W Warszawie jest filia jednej z najlepszych firm specjalizująca się w naprawie i regeneracji układu kierowniczego Przekładnia.com

Powierzając tej firmie naprawę powierzasz swoje bezpieczeństwo

NA PAŃSTWA PYTANIA ODPOWIADAMY 7 DNI W TYGODNIU OD 8-22 POD NUMEREM TELEFONU 694-764-160

Na naprawy udzielamy 12 miesięcznej gwarancji z możliwością przedłużenia do 24 miesięcy.

Prowadzimy skup przekładni kierowniczych.

GALERIA ZDJĘĆnaprawa przekładni

regeneracja zębatek